Mieheni valinta.
Mies sai valita edellisen liiton lapset tai minut ja hän valitsi minut.
Kommentit (20)
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:00"]
Huono valinta :(
[/quote] Mitä huonoa siinä on?
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:01"]
Miksi joutui valitsemaan?
[/quote] En voi sietää niitä lapsia.
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:01"][quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:00"]
Huono valinta :(
[/quote] Mitä huonoa siinä on?
[/quote]
Vain Idioottimies hylkää lapsensa!
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:02"]
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:01"][quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:00"] Huono valinta :( [/quote] Mitä huonoa siinä on? [/quote] Vain Idioottimies hylkää lapsensa!
[/quote] eli yh siellä piipittää.
Mä en ikimaailmassa voi ajatellakaan pakottavani jotakuta valitsemaan joko mut tai omat lapsensa! Se joka niin tekee on sairas! Lasten kuuluu aina mennä muiden edelle!
T. 21N
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:04"][quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:02"]
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:01"][quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:00"] Huono valinta :( [/quote] Mitä huonoa siinä on? [/quote] Vain Idioottimies hylkää lapsensa!
[/quote] eli yh siellä piipittää.
[/quote]
Joku perheenäitikö ois sit sitä mieltä et on tosi jees jos mies hylkää lapsensa? Valoja päälle.
Paska mies, ei voi muuta sanoa. Noh, vakka on kantensa löytänyt.
Mutta ei kannata ap sitten tehdä lapsia. Voi nimittäin se seuraava nainen vaatia mieheltä samaa ja pian huomaat olevasi totaali yh.
Taidat olla aika elähtänyt tapaus, koska joudut toisten jämiin tyytymään :)
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:06"]
Sääliksi käy lapset.
[/quote]
Ehkä lapsilla on parempi ilman tuollaista "isää".
Ei välttämättä provo.On niitä paljonkin miehiä jotka ei jaksa omia lapsiaan.Ne on niitä miehiä jotka ovat jääneet lapsiksi itsekin.Lasten kanssa eläminen vaatii paljon epäitsekkyyttä ja tätä ei kaikki jaksa.Sen toisen naisen kans saa helpomman elämän (jos se nainen on lapseton) Onhan näitä mut vaikea tälläsestä miehestä mitään hyvää ajatella.Luuseri
Mun elämään miehen lapset toi myös kaikkea ikävää. Ei lapset itsessään, vaan se, että miehen ex käytti lapsia aseena. Silti en voisi olla sellaisen miehen kanssa, joka hylkää omat lapsensa kokonaan.
Onneksi olkoon! Sitten kun teillä on omia lapsia ja tulee ero, niin hylkää sinutkin lasten kera.
[quote author="Vierailija" time="11.07.2015 klo 16:00"]Ymmärrettävää. Kuka edes jaksaa jotain lapsia
[/quote]
Onneksi et vielä tuossa iässä halua lapsia, pissaliisa.
Lapsia saa aina uusia ja parempien naisten kanssa
Ymmärrettävää. Kuka edes jaksaa jotain lapsia