Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

-mies29v + 1v- raportoi: Hauska reissu veljeni luokse.

Vierailija
23.07.2015 |

Olin pitkästä aikaa käymässä veljeni luona. Hänen vaimonsa odottaa toista lasta ja on viimeisillään raskaana. Juttelin siinä heidän 3v pojan kanssa ja hänen äitinsä mahaan viitaten kysyin "mitä toivoisit sieltä tulevan"? Poika vastasi "jos pelse kestää, niin uusi polkupyölä" Voi olla etten olekaan suvun ainoa as-henkilö.
-mies29v + 1v-

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
23.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vanha ja kulunut vitsi, eikä edes itse keksimäsi. Heh heh.

Vierailija
2/5 |
23.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="23.07.2015 klo 14:38"]Olin pitkästä aikaa käymässä veljeni luona. Hänen vaimonsa odottaa toista lasta ja on viimeisillään raskaana. Juttelin siinä heidän 3v pojan kanssa ja hänen äitinsä mahaan viitaten kysyin "mitä toivoisit sieltä tulevan"? Poika vastasi "jos pelse kestää, niin uusi polkupyölä" Voi olla etten olekaan suvun ainoa as-henkilö.
-mies29v + 1v-
[/quote]
<3 <3
Poica on cuin ilmetty setänsä! <3

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
23.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Up.
Kaikkien pitäisi lukea tämä suunnatonta älykkyyttä ja sielukkuutta hohkaava ketju.

Vierailija
4/5 |
23.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

se lapsi on kolmevuotias. sinä et. just saying...

Vierailija
5/5 |
23.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla ei ole veljeä. Tässä viimeisin ketjuni. http://www.vauva.fi/keskustelu/4533392/ketju/mies_29v_1v_miettii_kavin_taas_tanssimassa

 

-Mies 29v + 1v-

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yhdeksän seitsemän