Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kuinka monta PMS-oireista kärsivää naista tarvitaan vaihtamaan lamppua?

Vierailija
13.01.2006 |

Yksi. YKSI!! Ja tiedätkö MIKSI siihen tarvitaan vain YKSI? Koska kukaan muu tässä talossa ei tiedä MITEN lamppu vaihdetaan. Täällä ei edes tajuta että lappu on PALANUT. Ei kun istutaan pimeässä KOLME PÄIVÄÄ ennenkuin TAJUTAAN se. Ja kun sitten tajutaan, niin ei löydetä uusia lamppuja vaikka ne on ollut SAMASSA KAAPISSA viimeset SEITSEMÄNTOISTA VUOTTA!



Ja jos ihme ja kumma löydetään lamput, jää se tuoli millä noustiin hakemaan niitä lamppuja KAHDEKSI PÄIVÄKSI kaapin eteen lojumaan. JA SEN TUOLIN ALLA OLISI VIELÄKIN SE RYPISTETTY LAATIKKO JOSSA SE PERKELEEN LAMPPU OLI!!!! MIKSI??? SIKSI ETTÄ KUKAAN TÄSSÄ TALOSSA EI KOSKAAN VIE ROSKIA ULOS!!!



ON SAATANANMOINEN IHME, ETTÄ VIELÄ HENGITETÄÄN!!! LATTIALLA OLEVIEN ROSKIEN MYRKKYHÖYRYJEN SEASSA!!! JA KOKO TALOSTA PUHUMATTAKAAN!!



TARVITTAISIIN ARMEIJA SIIVOOJIA....



Niin mikä se kysymys oli?

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yksi yhdeksän