Mistä kivoja bodeja pojille?
Kesä mentiin ihan paidoilla ja nyt ilmojen viiletessä olisi kiva käyttää taas pojalla bodejakin jotta selkä pysyisi piilossa. Mistähän/miltä merkiltä löytyisi kivoja bodeja pojille...Haluaisin aika yksinkertaisia, ei mitään nalle puh, bamse tms... ei myöskään Lindexin raita bodeja tms... en oikein tarkkaan osaa sanoa mitä haen, tiedän kun näen mieluisen :)) Paitoja on helpompi löytää mieleisiä, mutta bodeja.... jos jollakin hyviä vinkkejä niin otan mielelläni vastaan, nettipuodit erityisesti hakusessa, kun täällä korvessa asutaan :)) Niin ja koko n.80-86cm,
Kommentit (4)
Tuossa jo mietinkin mielessäni että mahtaako tuollaisia alusbodeja mistään näin syys-talvikaudella löytää, joten hyvä vinkki tuokin, kiitos :) Kivoja paitoja meilläkin jotka vaativat alleen alusbodyn, täytyypä käydä kurkkaamassa :)
on myös noita hihattomia bodyja, ihan yksivärisiä valkoisia ja neppari toisella olalla. Hintaa oli muistaakseni 4,95 euroa. :)
www.lastenvaatteet.com
www.kenguru.fi
www.sisukas.net (lienee uusin)
www.kukkuluuruu.fi
Onhan noita....
mutta itse riemuitsin löytäessäni KappAhlista valkoisia, hihattomia alusbodeja (ei veneaukollisia, vaan nepit toisella olalla). Näiden kanssa aion jatkaa ihanien paitojen käyttöä.