AV-tyyppien IKÄ ja sukupuoli?
Kommentit (41)
[quote author="Vierailija" time="05.01.2015 klo 23:09"][quote author="Vierailija" time="05.01.2015 klo 23:07"]Huh, paljonko täällä on oikein miehiä?! Hus!
[/quote]
Voi anteeks, kielletäänkö täällä jossain miehet?
[/quote]
Naiset on sen verran todellisuudesta vieraantuneita että ne ei muista sitä että lapsi on myös yhtä lailla isän kuin äidinkin. Ne aattelee että tää on vaan äitien palsta.
N34 v. Kyllä tänne mun puolesta miehetkin on tervetulleita. Kyllähän vauva-aiheiset jutut voi yhtä lailla kiinnostaa myös isiä.
[quote author="Vierailija" time="05.01.2015 klo 23:43"]N34 v. Kyllä tänne mun puolesta miehetkin on tervetulleita. Kyllähän vauva-aiheiset jutut voi yhtä lailla kiinnostaa myös isiä.
[/quote]
En ole törmännyt vielä yhteenkään miehen aloittamaan vauva-aiheisiin juttuun, ellei aiheena ole naisen pakottaminen aborttiin tai elatusmaksuista lipeäminen. Eli oikeasti miehillä ei ole mitään annettavaa tälle palstalle.
[quote author="Vierailija" time="05.01.2015 klo 23:15"]
[quote author="Vierailija" time="05.01.2015 klo 23:09"]
[quote author="Vierailija" time="05.01.2015 klo 23:07"]Huh, paljonko täällä on oikein miehiä?! Hus! [/quote] Voi anteeks, kielletäänkö täällä jossain miehet?
[/quote]
Pääsy kielletty pippelin omaavilta.
[/quote]
Mulla onkin mulkku. Pikkupojilla on pippeli.