suosittele leffaa vähän yli 4vuotiaalle!
Mistä leffoista teidän noin 4 vuotiaat ovat tykänneet? Jos keksisi leffapäivälle jonkun kivan leffan. Poika siis kyseessä. Ollaan katsottu mm. Risto Räppääjät (tykkäsi tosi paljon) Autot 1 ja osittain 2 osa, Lentsikat, Yli Aidan, Toy Story 1 & 2 (2 osa tais olla liian vaikeaselkoinen, ei oikein jaksanut keskittyä) ja jotain muita Disneyn leffoja kuten Aristokatit, Aladdin ja Mehiläisen Elokuva.
Kommentit (8)
[quote author="Vierailija" time="14.11.2014 klo 21:02"]Heinähattu ja vilttitossu. Perunakohtaus oli hänestä vähän pelottava
[/quote] vähän samaa kuin räppääjissä
Meillä 4v. poika tykkäsi Onnelista ja Annelista. Muita suosikkeja mm. Risto Räppääjä.
Viiru ja Pesonen, se pyörii nyt elokuvateattereissa. Meidän 4-vuotias tykkäsi kovasti, ja tietenkin oli jännää ihan se elokuvissa käynti itsessään.
The Ring oli ainakin yksi suosikki.
Ötökän elämää vai mikä se oli, samat tekijät ku Ruohonjuuritasolla. 4 v jakso kattoo hievahtamatta elokuvissa ja tykkäs kovasti
Heinähattu ja vilttitossu. Perunakohtaus oli hänestä vähän pelottava