Lue keskustelun säännöt.
Olen tavannut rva S-aron ja Touko Tarkin.
Kommentit (6)
Kummankin olen tavannut useita kertoja (tosin ennen mitään kohutapahtumia), T.T. oli vähän hidas, eikä mikään järjenjättiläinen, tämä rouva taas vaikutti superaikaansaavalta ja tyylikkäältä kokoomusrouvalta.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Onko tavaus sinulle hauska harrastus, vai ihan perustekniikka lukiessa?
Se, että olen tavannut kaksi helsinkiläistä ihmistä, joiden nimi on myöhemmin tullut esiin epämiellyttävissä yhteyksissä tuskin tekee minusta kuuluisaa.
En ole tavannut kumpaakaan..jostain kuulin että se rouva vai onko nyt rouva..olisi viiden lapsen yksinhuoltaja. Onkohan ne kaikki lapset jollain tarkkiksella, tai oliko tämä poika, en oikein saanut selvää..
Haluaisin kysyä sinulta palavasti paljon asioita, mutta parhaimmat kysymykset esitän sinulle livenä. Oi saanhan esittää sinulle livenä?