Lue keskustelun säännöt.
Stella, suretko koskaan saamaasi kohtelua täällä?
02.08.2006 |
Pystytkö päästämään jotkut ilkeät jutut läpi korvien vai jäätkö pohtimaan niitä? Samaa voisin kysyä muiltakin nikillisiltä.
Uteliaisuuttani vaan.
Kommentit (3)
Et voi olla todellinen, ellet siis ole jääkiekkoilijan malli-vaimo.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Enkä jää suremaan ilkeitä viestejä, mulla on parempaakin tekemistä.
Muistan ne yhden ketjun tosi positiiviset kommentit ja ne lämmittää vieläkin :)
tai ottaa lähes vastaavan kopion nickistäni ja kirjoittelee ihan älyttömiä juttuja. Kyllä mä oikeesti olemassa olen, enkä ole feikki. Ikävä vaan, ettei ihmiset usko, että on olemassa erilaisia ihmisiä kuin juuri se ihminen joka niin ajattelee. Ei kaikkien elämä ole samanlaista, vaan erilaisiakin ihmisiä on olemasssa.
Joskus jään pohtimaan ilkeitä juttuja täällä ja miettimään minkalainen ihminen se on joka niitä ilkeyksiä krjoitata. Onko hän yhtä ilkeä kaikille, omille lapsille, onko hänbellä mielenterveysongelmia tms. Miettimään yleisesti ihmisten pahaa oloa nyky Suomessa.
Enkä edelleenkään ole feikki.
Vierailija: