Montako yöpukua teidän Lindexillä oli myynnissä klo 9.30 hintaan 4,95€?
Minusta aika huijausta laittaa iso mainos lehteen ja sitten myymälässä on 25kpl kyseisiä tarjoustuotteita.
Onneksi ostin klo 9:32 4 sopivan kokoista, mutta harmittaa jos joku menee myöhemmin hakemaan tyhjää
Kommentit (7)
ja tosiaankin myymälä aukesi 9:30 ja 9:33 aletuotteita oli jäljellä max 8kpl vaikka ostajia oli paikalla 4kpl
jätimme hitaammille vain rippeet ja joku yrittikin puhelimella varata, mutta myyjä sanoi että niitä ei voi varata
3 pyjamaa punaisella puserolla, jossa tähti sekä mustat housut joissa tähtiä
1pyjama punainen pusero. jossa siili sekä valkoiset housut joissa mustapunaisia siilejä.
Ostin pojalle, koska inhoan sinistä ja poika voi ihan hyvin käyttää punaista.
Ostan lasten yövaatteet stockalta, schiesser on laadukas merkki ja puuvilla haitta-aineetonta. Yövaatteessa merkitsee laatu ja juuri tuo haitta-aineettomuus, sen jälkeen vasta ulkonäkö.
sillä rahalla sai 4kpl ihan riittävän laadukkaita yövaatteita. Normaalisti ostan pyjamat kirpparilta max 2€/kpl
Yöllä on ihan onko se rätti päällä ostettu Stockalta vaiko Lindexiltä. Jos tuo S olis myynyt pyjamia samaan hintaan, olin ehkä ostanut sieltä. Mutta vain siinä tapauksessa että ne eivät olisi olleet sinisiä, yöks
sisäänveto tuotteita ne halvat ovat ihan niin kuin kaikissa muissakin kaupoissa.
Jos itse ostit neljä kpl. niin aika nopeasti ne loppuvat jos kaikki muutkin asiakkaat niin tekevät:)Niin se vaan on että nopeat syö hitaat.