Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Katsoitteko Sirkus-ohjelmaa, jossa Eva Wahlström raskaana?

Vierailija
03.01.2009 |

Itse en nähnyt koko ohjelmaa, mutta eikös hän ollut selvästi raskaana harjoitellessaan niitä temppuja?

Itse en raskaana uskaltaisi moiseen ryhtyä. Uskaltaisitteko te?

Mä pelkäisin tippuvani ja satuttavani vauvaa, samoin luulisin, että pyöriminen pääalaspäin ei ehkä ihan parhaimmalta raskaana tuntuisi.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
03.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo, oli raskaana. En itse olisi mitenkään uskaltanut tuollaisia temppuja raskaana ollessa, mutta en kyllä välttämättä muutenkaan.

Vierailija
2/3 |
03.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

En uskaltaisi itse tehdä tuollaisia temppuja, koska fyysinen kuntoni ei todellakaan riittäisi. Mutta hienoa, että joku pystyy ja uskaltaa. Minun mielestäni näytti todella hienolta. Nostan hattua Evalle!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
03.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse en luonnollisesti uskaltaisi raskaana ollessa, tai muutenkaan moiseen ryhtyisi. Mutta Evalla on todella upea kropan hallinta, että kyllä mä Evana uskaltaisin tehdä noita temppuja =)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän seitsemän yhdeksän