Seurustelua muutama kk ja heti kihloihin!
Mitä ajatuksia herättää? Nainen ehtinyt kypsään ikään 42 v ja mies 29 v. Voiko tälläinen kestää? Kaiken lisäksi tuo mies erosi juuri itseään 10 vuotta nuoremmasta naisesta eli minusta! Lisäksi jäi minulle kiinni vähän ennen eroamme että oli yrittänyt yhtä toista naista yli vuoden verran mutta tältä sai pakit. Ihmetyttää!
Kommentit (7)
Mitä se sinua enää liikuttaa, eksä mikä eksä. Päästä irti ja jatka elämääsi. Turha vatvoa enää eksän asioita.
Mitä väliä sillä on kestääkö suhde? Mistään suhteesta ei tiedä kestääkö se. Vaikka ukko 25v ja akka 25v, ei tiedä ei.
Ei se oikeasti enää silleen liikutakkaan. Aloin vaan jo epäilemään exän mielenterveyttä. Oltiin useampi vuosi kuitenkin yhdessä. Tottakai välitän hänestä tyyppinä vielä.
Jonku kanssa muutama kuukausikin voi tuntua ikuisuudelta.
[quote author="Vierailija" time="08.09.2014 klo 23:36"]Ei se oikeasti enää silleen liikutakkaan. Aloin vaan jo epäilemään exän mielenterveyttä. Oltiin useampi vuosi kuitenkin yhdessä. Tottakai välitän hänestä tyyppinä vielä.
[/quote]
Ymmärsinkö oikein. Olet siis 19-vuotias ja olet ollut aikaisemmin useamman vuoden kestäneessä suhteessa itseäsi 10 vuotta vanhemman miehen kanssa. Ehkä vähän ohis, mutta kiinnostavaa, että noinkin aikuiseen ikään ehtinyt mies on halunnut seurustella alaikäisen kanssa.
Ja vieläkö kaipaat eksääsi joka sählännyt jotain selkäsi takana ja yrittänyt vongata jotain muutakin naista?
Onko järkee vai eeiiiii, onko järkee vai eeeeiiii?