Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vitapro..oottä tutlannu annokten

Vierailija
15.09.2014 |

Mua niin naurattaa se tyttö joka kysyy siltä mieheltä kuka kävelee monen naisen kanssa työpaikalla"oottä tutlannu annoktten" aivan kuin se olisi joku 2,5-4v joka ei vielä osaa puhuu kunnolla. Minun pikkuveljeni sanoi pikkusena sokeria kokeliksi ja taputtamista tatuttamiseksi. Onse kumma kun ei ole tohon ikään mennessä opetellut puhumaan. Oottekote samaa mieltä? Vai onko ok jos 40v opettelee aakkosia?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
15.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Koko mainos on niin typerä, että tunnen suurta myötähäpeää sitä katsoessa. Yleensä käännän äkkiä kanavaa, jos vain ehdin.

Vierailija
2/2 |
15.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se nainen ei ole suomalainen, eikä oikeasti puhu suomea. Mainoksessa näkyvä nainen on norjalainen ja ääni on suomalaisen. Puhevikaa ei ole, jos kuuntelet pelkästään ääntä. Kuvan kanssa puheesta tulee outo, juuri tuollainen lässyttävä.

Samaa mainosta näytetään muissakin Pohjoismaissa. Vain päänäyttelijä on liimattu mainokseen mukaan, tanssijat ovat samoja. Miten halpaa!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi kahdeksan