Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Leikattu uroskoira yrittää astua narttua

Vierailija
21.09.2014 |

Alkaa palamaan käpy... Nartulla ensimmäinen juoksu ja 3-vuotias kastroitu uros yrittää astua sitä ihan koko ajan. Jotenkin elin siinä uskossa, että kun ne pallit on poistettu, niin lisääntymishaluakaan ei enää ole. Olin mitä ilmeisemmin väärässä. Aina ollut narttukoiria taloudessa ja viimeiseksi urokseksi saa tuo jäädäkin.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
21.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei se leikkaaminen välttämättä niitä haluja poista. Kyllähän piuhat poikki laittaneet miehetkin käsittääkseni edelleen silti seksiä harrastaa?

Vierailija
2/5 |
21.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="21.09.2014 klo 14:29"]Ei se leikkaaminen välttämättä niitä haluja poista. Kyllähän piuhat poikki laittaneet miehetkin käsittääkseni edelleen silti seksiä harrastaa?
[/quote]
Koiralta otetaan kivekset kokonaan pois, ei vaan "katkaista piuhoja".

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
21.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko tosta kastraatiosta kuinka kauan aikaa?

Vierailija
4/5 |
21.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="21.09.2014 klo 15:20"]

[quote author="Vierailija" time="21.09.2014 klo 14:29"]Ei se leikkaaminen välttämättä niitä haluja poista. Kyllähän piuhat poikki laittaneet miehetkin käsittääkseni edelleen silti seksiä harrastaa? [/quote] Koiralta otetaan kivekset kokonaan pois, ei vaan "katkaista piuhoja".

[/quote]

Niinpä. En lähtisi vertaamaan koiraa ja ihmistä tässä kohtaa.

 

Vierailija
5/5 |
21.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No meillä 10 vuotta sitten kastroitu poikakissa yrittää nussutella leikkaamatonta tyttökissaa aina kun sillä on kiima, ei se raukka vaan tajua, ettei siitä tuu mitään.

(se tyttö on jo 14.5v, että leikkauttaminen taitaa olla jo turhan riskialtista)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi neljä