Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
ihanaa kun saa pierrä ja paskoa kotona
05.09.2013 |
Sairaslomapäivä. Ei tarvitse paskoa toimiston huussissa kaikkien kuullen ja haistaen. Saa olla kotona ja vääntää niin haisevat ja meluisat tortut kuin haluaa. Ja pierutkin saa tulla leuhottaa vapaasti.
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Minä taas tunnen perverssiä nautintoa siitä kun saan tehdä aamupaskat töissä. Ajatuskin siitä, että saan siitä palkkaa on kiva, ja ajatus että asiakas maksaa kovaa tuntiliksaani työnantajalleni siitä että istun paskalla.
Erityisen hauskaa on jos tulee kunnon jarrujäljet tai kauhean hajuinen paska, joka jättää konttorin vessakoppiin kunnon käryt. Sitten kun näen jonkun menevän kohti vessaa, huvittaa ajatus että saa haistella sitä kammopaskaa. Erityisesti jos vessaan menijä on pomo tai joku vittumainen työkaveri.