Kysymys miehille tisseistä!
Haittaako se, jos isot rinnat nuupahtavat raskauksien ja imetysten jälkeen? Vai kannattaisiko ottaa silikonit? Minä olisin valmis leikkaukseen, jos mieheni maksaisi. Ennen lapsia oli tosi kivat, isot pystyt rinnat, mutta ne ovat nyt valitettavasti historiaa.
Kommentit (16)
vaikka tissit imetyksestä vähän nuupahtavat. Silikoni tisseistä en tykkää ollenkaan, taitais mennä kaikki halut. Kyllä luomut pitää olla. Nännipihat vaikuttaa tosi paljon tissien kiihottavuuteen, mitä isommat ja tummemmat sitä kiihottavammat.
jonkin verran, mutta ei hirvittävästi.
Rakastan rintoja, isoja ja pieniä, pystyjä ja roikkuvia - tärkeintä että niitä kantaa elämänmyöteinen ja iloinen nainen josta pidän ja joka osaa nauttia niin rinnoistaan kuin muusta vartalostaan! Ihaninta rinnoissa on niitten suuteleminen ja hyväily, silloin kun nainen siitä osaa nauttia - täysin rinnoin!
Ei silikoneille!
Tuli heti parempi mieli täälläkin kolmen lapsen äidille.
Olen samaa miettinyt kuin ap. Itselläni on aina ollut surkeat pikkurinnat, ja niistäkin se napakkuus katosi imetyksen myötä. Mä oon jotenkin aatellu, että mies hyväksyy paremmin noi raskaudesta seuraavat rumentumiset, jos kyse on miehen omasta lapsesta. No sitä oonkin tuskaillu, kun oon yh, et kuinka joku voi enää mun kropasta välittää, kun noi raskausarvet ja surkeat rinnat on toisen miehen lapsen jäljiltä tullu...
... jos vähän nuupahtaa. Isot tai pienet rinnat, niin aina ne on ihanat.
Tietysti mukavaa, jos ovat samankokoiset...;-)
m39
Kyllä isot on mahtavat. Joskus sain naiselta, jolla oli mahtavat pyöreät ja painavat rinnat. Leivoin ja imin hänen ratsastaessaan. Selällään maatessaan ja minun sysiessä munaani häneen, rintojen vallaton liike oli tosi kiihottavaa.
Jotenkin isoissa tisseissä arveluttaa naisen ikääntyminen. Näyttääkö nainen tynnyriltä myöhemmin. Harvoin näkee hyvännäköisiä isotissisisiä ikäneitoja.
Rupsahtaneet isot on turn off kun taas pienemmissä se ei niin näy... Tärkeintä kuitenkin että nainen on sinut tissiensä kanssa. Nöpöttävät nännit on turn on, mmm!
Olen kateellinen :) kovasti tekisi mieli saada isorintaisen käsittely mutta ei oikein ole onnistunut :/
http ://tinyurl. com/ yr5n3y
http ://tinyurl. com/ yoof5n
http ://tinyurl. com/ 2gaw8o
Kiva, jos jonkun mielestä tällaiset ovat namit! No, omalle miehelle kelpaa kovasti.
AP
minusta nuo linkit oli sairaan upeita, välittömästi housut kiristää.
http: //tinyurl. com/ 2azlmj
http: //tinyurl. com/ 2fhpt4
http: //tinyurl. com/ 2uk5w3
peppu on ainoa tärkeä asia naisen kropassa.
t. peppumies