? FLORAKOODEJA otan vastaan
Floran muumimukikampanjan keräilykoodeja otan kiitollisena vastaan osoitteeseen
Sanni788@luukku.com
? Kiitos ?
Kommentit (32)
maksaa 10€ se muumikuppi. Pitäskö sydämellisten ruikutusten sijaan käydä vaikka tarjoustalosta sellanen hakemassa jos noin hätä on?
miten saan tollasia sydämiä tehtyä? vaihtokaupaks
itselle ei ole mitään käyttöä koodeille
siten että painaa alt näppäimen pohjaan ja sit näppäilee numerot 259 niin ainakin mulla toimii tuo ?
Niin siis tuo yhdistelmä toimii jos on numeronäppäimistö, ylärivin numeroilla ei toimi. Olikohan sit toinen vaihtoehto fn+L tai joku muu kirjain. Es vaihtoehto ei taas mulla toimi joten en o varma tuosta L-kirjaimesta.
alt pohjaan ja sit yksi sormi käyttöön jolla naputellaan numerot 259 ei siis niin että kaikki numerot on yhtäaikaa painettuna vaan numerot yksitellen alt vaan koko ajan pohjassa.
TAASKO sä vingut näitä koodeja?? Kuinka hiton monta mukia sä tarttet?
alt pohjaan ja sit yksi sormi käyttöön jolla naputellaan numerot 259 ei siis niin että kaikki numerot on yhtäaikaa painettuna vaan numerot yksitellen alt vaan koko ajan pohjassa.
? onnistui ! kiitos kerääjälle.
? ? ? Niinpä toimiikin, kiitos!
sitten ostamaan flooraa oikein olan takaa :)