Te joita on joskus petetty: Millainen miehesi oli sinua kohtaan sen jälkeen kun oli pettänyt?
Kommentit (3)
Mun ex-ex-ex oli hyvin seikkailunhaluinen ja jännityksestä pitävä mies. Se oli oikein huomaavainen ja iloinen pettämistensä jälkeen. Oli itse oikein tyytyväinen tilanteeseen. Sai kokeilla useampia pilluja, oli rakastava vakikumppani kotona odottamassa, oli sitä suurta jännitystä eli paljastumisen pelko.
Liian pitkään vaan sivuutin nämä mieheni äkilliset mielialan nousut ja ystävällisyydet ennen kuin ymmärsin että sehän pettää mua.
Sitten eräs ex-ex-ex-ex-ex taas näytti syylliseltä ja oli välttelevän ja kiusaantuneen oloinen. Tunnusti itse. Toisin kuin tämä ex-ex-ex.
Meni nukkumaan aikaisin, tai myöhemmin kuin minä. Muuttui etäisemmäksi, ei tullut kylään yhteisille tuttaville tai sukulaisien luo. Vastaili menoistaan vain ylimalkaisesti. Kuitenkin kielsi että oli joku toinen vaan väitti työstressiksi.
mutta se joka epäilee, saattaa omalla epäilemisellään peittää omaa epäilyvyyttään;)