Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Rinnoista

Vierailija
11.06.2007 |

Tuntuu välillä aika pahalta, kun minulla on ollut jo hyvin nuoresta lähtien isot rinnat (E-kuppi). Eivät ole imetyksistä tai raskauksista pienentyneet laisinkaan. Miksi monesti isorintaisia pilkataan? isorintaisuutta pidetään useasti jotenkin tyhmyyden mittarina. Puhutaan, että miehet katselevat koska on isot rinnat. En voi sietää sitä!



Hävettää koko tissit!



Muuten olen aika pieni joten rinnat näyttävät vielä isommilta kun ovatkaan.



Tyhmä aloitus mutta alkoi nyppimään taas tämä aihe kun sain taas kaupungilla kommentin. Ei ole kivaa;(

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
11.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

En pidä sinua tyhmänä rintavarustuksesi vuoksi. t. C-kupin nainen.

Vierailija
2/3 |
11.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen pohtinut rintojen pienennystä. Inhottaa ajatuskin, että jotkut suurennuttavat rintansa aivan järkyttävän isoiksi. Näiden kanssa eläminen ei ole mitenkään kivaa ottaen huomioon esim sen, että ikinä en löydä sopivia vaatteita ja niskat kipeytyvät helposti.



ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
11.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tämä " vitutus" tuli nyt siitä, kun keskustelin miespuolisen ystäväni kanssa tänään kaupungilla. Ystävän kaveri tuli siihen, ja kun luuli, etten näe, näytti käsillään tosi ääliösti huitoen ja osoitellen rintojani. Välillä tulee niiiiin ääliö olo tällaisesta.



ap