Olen läski ja KAUNIS, miehet kuolaavat perääni. SUOMALAISET MIEHET!
Kommentit (27)
Hohhoi miten älykästä keskustelua...
Vähän pyöreämmät vanhukset ovat hyväkuntoisempia ja elävät pitempään. Siis esim. 30kg ylipainoa.. eli 80-90kiloiset.
Itse deittailen paljonkin mallipoikia/miehiä ja julkkiksia ja ylipainoa on +50kg!
En puhu ulkonäöstä. Ja toisekseen, sinunko mielestä se että on mallipoju tekee miehestä hyvän?
Toivottavasti saatkin kuolan lisäksi. Mulla ei ole tarvetta kertoa suhteistani täällä. ps. en muuten hengästy rappusissakaan, joten ihan kivasti menee.
Kasvot merkkaavat enemmän ja se luonne. Ja on myös maailma pullollaan miehiä jotka pitävät isoista naisista. Minusta se ei ole sen epänormaalimpaa kuin se että jotkut pitää hoikista!
Minun lihavuudessa ei ole kyse mistään siitä etten hallitsisi kroppaani tai syömisiäni. Pidän itsestäni isona ja se on taivaan tosi!
Jos lihava nainen nappaa miehiä liukuhihnalta, on todennäköisin selitys siinä, että miehet haluavat kokeilla seksiä lihavan kanssa ja ovat ehkä jollain tavalla kinky-tyyppejä. Outoja siis.
Noista runsaista miesmääristä tuskin murto-osakaan haluaisi pitempään suhteeseen. Näin se vaan menee.
T: Asiasta vähän miesväeltä kysellyt
MInä haluan miehen joka näyttää hyvältä ja on älykäs. Mallipojat ovat niitä kaikkea!
Deittailen ensin miehiä, sitten suhde ja sitten seksi. Suhteessa olen ollut 30miehen kanssa ja ne on jäänyt rappusille ruikuttamaan! Joten mistään miesten kokeiluista ei ole kyse!
ettei ainakaan minun mieheni kuolaa sinun perääsi. Hän kun nipottaa minun kahdesta ylimääräisesti kilostani....
Minä en kyllä haluaisi elää 90-vuotiaaksi polvet mäsänä ja lonkat reistaillen, sekä diabetes- piikkejä pistellen.
Laitetaan mallimittainen kaunotar ja lihava kaunotar baanalle. Seurataan iskemisprosenttia vaikkapa vuoden ajan. On tottakai varmaa, että laiha tai normaalimittainen kaunotar onnistuu tehtävässään huikeasti paremmin eli " mies kotiin" prosentti on huomattavasti parempi kuin lihavalla.
Joten AP: ei kannata ylpeillä kiloilla, koska niistä todellakin on erittäin suuri riski saada vakavia sairauksia. Sellainen ihminen, joka ei syö terveellisesti, ei myöskään keskimäärin voi olla terve pidemmällä tähtäimellä. Miksi siis olet ylpeä? En ollenkaan ymmärrä pointtiasi. Sinä et hallitse syömistäsi eli sinulla on jokin psyykkinen ongelma, joka ei ehkä ole niin näkyvä, mutta ongelma kuitenkin. Siitähän lihavuus johtuu.
tiedän, ei se kivaa ole. Mutta mies on muuten maailman paras aviomies ja isä, enkä ole 16 vuoden aikana huomannut hänessä muita huonoja piirteitä. Siksi tuo nipottaminen painaa vaakakupissa nykyään hyvin, hyvin vähän.
21
Miehesi ei olekaan kinky, koska alkoi olemaan yhdessä normaalipainoisen kanssa. Nyt hän varmasti haaveilee entisestä kropastasi, ellei sitten jo jonkun toisenkin...
Siis HALOO itsellesi.
Siitä oli kyse että me lihavat eletään ihan yhtälailla kun te normaalipainoiset! Ja saadaan niitä miehiä ihan siinä kun tekin ja ihan samoista syistä!
Miettikäähän nyt! Mä voisin väittää täällä ihan yhtälailla että teidän miehet on kinkyja kun haluatvat teitä! Mikä on normaalia, se on meidän jokaisen omassa päässä se normaalius ja sen rajat. Joku on laittanut että " NORMAALI" ihminen on 150-190cm pitkä ja paino indeksi on 20-25. Se on jonkun ihmisen ajatus josta on tullut yleistys. Kaikki ei ajattele niin! Minä olen mielestäni normaali eikä minun mieheni mielestäni ole epänormaali kun rakastaa minua. Hänellä on ollut laihoja, lihavia, vaaleita, tummia jne. naisia ja hän on rakastanut niitä kaikkia ja pitänyt kauniina. Minulle hän on sanonut että hänen ihanteensa on hieman pyörempi ja tumma nainen. Jokainen minun entisistäkin miehistä on pitänyt ulkonäöstäni vaikka heillä aikaisemminkin olisi ollut hoikkia naisia.. Teillä on ihan ihme ajatukset kyllä!
Jokainen teistä tuntee varmasti lihavan tai kaverin jonka mies/nainen on lihava. Miettikääpä ovatko he kinkyjä/epänormaaleja? Teillä joillakin on lihava mies tai pullea, onko miehenne onneton, oletko snä epänormaali tai kinky kun otit lihavan miehen/naisen?
oikeutus pettämiselle? Hoh hoijaa.
Vierailija:
MInä haluan miehen joka näyttää hyvältä ja on älykäs. Mallipojat ovat niitä kaikkea!
Mutta itsehän korostit että olet läski ja tapaillut mallimiehiä. Eli ts mallipojat ovat mielestäsi hyviä miehiä, ja sinä, lihava nainen, olet saanut niitä iskettyä. Onneksi olkoon.
ja suht kaikki miehet kuolaavat perääni.
Revi siitä.