Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

olin treffeillä ja mies on erittäin mukava, oikein kohtelias,

Vierailija
22.10.2006 |

avaa ovet, ottaa takin yms sellainen herrasmies. Häm on myös varakas. Minua kuitenkin häiritsee hänen ulkonäkö, ei ole ollenkaan komea ja aika pieni. olenko hölmö kun annan tuollaisen asian häiritä? Hän on muuten oikea aarre. sen mitä olen oppinut häntä tuntemaan.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
22.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko hän siis laiha vai lyhyt? Itse en voisi minkään äärimmäisen pienen miehen kanssa olla, mutta mikään muutaman sentin pituusero ei mielestäni haittaa. Ja lihotettua miehen saa aina. ;)

Vierailija
2/5 |
22.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jollei sytytä niin ei sytytä... Eikä se siitä muutu. Kyllä ulkonäkökin merkkaa paljonkin suhteessa. Jos ihminen ei näytä sun silmissä hyvältä, ei tunne himoa sun muuta suhteelle tärkeetä. Raha ja kohteliasisuus ei korvaa kaikkea

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
22.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

häiritsee vielä paljon enemmän! Älä yritä väkisin jatkaa suhdetta.

Vierailija
4/5 |
22.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija:

Juuri niin. Jos joku asia häiritsee alussa niin myöhemmin se

häiritsee vielä paljon enemmän! Älä yritä väkisin jatkaa suhdetta.

Mutta nyt sanoisin ettei se on niin varma juttu. Ennen en uskonut että jos ei ensinäkelmältä sytytä, niin voisi pikkuhiljaa ihastua. Nyt uskon! Nykyisen kanssa kävi meinaan ihastuminen pikkuhiljaa, siitä saan kiittää miehen sinnikkyyttä. Miehessä ei kylläkään ollut mitään varsinaista vikaa ulkoisesti tai muutenkaan. Tosin persoonallisuus kyllä korvaa ulkonäön puutteita.

Kääntöpuoli on tietty se, että vaikka jatkais tapailua, niin ei se välttämättä se ihastus herääkään, ja sit on vaikeampi aina antaa pakit mitä pidempään on tapailtu... :(

Vierailija
5/5 |
22.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

miehen sitkeys ja ihana luonne.. Nyt naimisissa ja oon tosi onnellinen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kolme viisi