Paljon Jesper Juniorissa jää alen jälkeen hintaa haalareille..?
Onko Jonathan kosteussuoja haalarit alessa?
Ja mitä sille peuharille jää siinä 60% alessa hintaa..?
Ja onko siellä muuta mukavaa alessa...?
Kommentit (10)
Motion Wear haalarit oli -70% eli hintaa jäi vain 17e!
siis ei se cordura(??), vaan se halvempi ja ihan vyötärömalli, niin hinta oli joku 30euroo, se parempi (cordura tai vastaava) oli taas jotain 60e.
eikä vaan motion wear toppahousut ja takit.. nehän oli mainoksessa -70% ja haalarit -60% mutta et nyt haalaritkin ovat -70% ?
varmistelen...
motion wearin haalarille jää hintaa n 23e ( 59)
- tyttöjen takille n 12e ( 39)
- poikien takille n14e (45)
- toppahousuille n 6e (19)
ovh hinnat katsoin kyseisen firman nettisivuilta
http://www.saunalahti.fi/paivirai/
Kävin eilen Jumbon myymälässä ja mielestäni Motion Wear haalareiden kohdalla luki -70% ja alennettu hinta ainakin oli reilut 17e.
Tuohan täsmäisi juuri HAALARIN alkuperäisen hinnan kanssa.
sillä eri JJ-myymälöissä on vähän erilaiset aleprosentit. Esim. Forumin myymälässä Ticketin untuvatakit -50%, Jumbossa vaan -40%. Itiksessä Reiman hatut oli -30% siinä vaiheessa kun ainakin Forumin myymälä möi niitä vielä täyteen hintaan. Nyt ne on alennettu varmaan jo jokaisessa myymälässä. Sanokaa heti, kun JJ:ssa alkaa loppualet! Itse en pysy ajan tasalla, kun ei tuu Hesaria.
soitin tänään jumbon Jesper Junioriin ja motion wear takit ja housut kyllä -70% mutta EI haalarit, ne on -60% ja haalarille hintaa 23e ja risat, kysyin tuota ja tuskin nyt puhelimitse on eri hinta.
peuhareita oli tytöille jäljellä 5 tai 6kpl kaikki kokoa 104 ja se hinta oli tosiaan tuo 35e
Pojille oli yks jäljellä jonka sitten ostin pois.
Muita haalareita oli tosi kivasti vielä jäljellä ja kokojakin taisi olla, koska oli paljon tavaraa hyllyissä..
Todennäköisesti kaikissa Sokoksissa.
Eilen Tapiolassa oli kymmeniä haalareita jäljellä. Väria enkä kokoja katsonut tarkemmin. Oli kuitenkin yksi " poika" väri ja yksi " tyttö" väri.
eli ei ollut musta pahan hintainen. Toivottavasti on myös hyvä, paljon Peuharia ainakin mm. täällä kehuttu...