Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

rv6 menossa - veristä tuhrua - onko syytä huoleen...

27.12.2005 |

Heips,



En ole uskaltanut vielä siirtyä tänne plussanneiden puolelle kun vasta rv 6 menossa mutta neuvoa tulin nyt kuitenkin kyselemään :)



Mitään vuotoa ei plussan jälkeen ole ollut ennen eilistä. Eilisestä lähtien on tullut vähän veristä tuhrua ja maha on pikkaisen kipeä. Onkohan syytä huoleen...?



Ensimmäinen ultra on viikon päästä, 4.1.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
28.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Moi,

tämä ei ole varmaan toivomasi vastaus, mutta minulla alkoi verinen tuhru rv6+0 ja kunnon vereksi muuttui rv6+5 ja alkio tuli ulos rv7+0. Vatsa ei ollut kipeä eikä muutenkaan mitään normaalista raskaudesta poikkeavaa ollut, muuta kuin tuo vuoto. Voihan tuo sinun vuotosi olla aivan normaalia tuhru vuotoakin mitä raskausaikana joillakin on, tsemppiä ja toivotaan ettei tule km.



Vierailija
2/2 |
28.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos vastauksesta, Maximi2.

Ja pahoittelut keskenmenosta :(



Tänään vuotoa ei ole enää ollut, joten toivottavasti säikähdin turhaan. Ei auta kun odotella ultraa ja toivoa parasta!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä neljä neljä