Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

karpalo83

24.02.2006 |

Heippa!



Kyselit onko muita heinäkuisia Tampereelta...kyllä löytyy=)

Me asustellaan Annalassa ja poika on reilu 7,5kk:tta. 5.3 tulee 8kk täyteen, että saman ikäisiäkin ilmeisesti..

Olen itse 25v. ja mies on 26v.

Missäpäin Tamperetta te asustelette?



terkuin Heini ja Kasperi

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
25.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

nostan, jos et vaikka ole huomannut ilmoitusta=)

Vierailija
2/3 |
25.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset


Heipä hei!



Kiva kun edes joku " tunnustaa" asuvansa tampereelle:)

Tässä aika lähellä asutaan, finninmäessä. Itse olen siis 23 vuotta, mieheni 26 sekä tyttömme on syntynyt 9.7 eli aikalailla saman ikäisiä lapset on.

Mutta jos kiinnostusta on voitaisi vaikka nähdä ja vaihtaa ajatuksia. Olisi tietty ihan kiva jos muutkin innostuisi lähtemään vaikka sinne kahville tai vaikka vaunulenkille.



Anne ja Essi

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
25.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juu eipä ole kukaan muu " tunnustanut" tosiaan olevansa Treelta. Olis ihan kiva vaikka kahvilla käydä..vielä, kun tässä saa hetken kotona olla..töihin lähtö uhkaavasti lähestyy. Voisi laittaa hakuun muitakin Treen mammoja, joilla olis suurinpiirtein samanikäisiä pieniä. Meidän naapuri talossa asustaa 1,5kk:tta meidän poikaa vanhempi pikkumies ja he varmaan tulisivat myös mielellään. Ollaanpa tässä kuulolla lähi päivinä ja suunnitellaan jonkinlaisia treffejä=)



Heini ja Kasperi