Naiset - mielipiteitä tästä autosta !
Kommentit (15)
Järkyttävä. En suostuisi moisen egomonumentin kyytiin, ei kerro omistajasta hyvää.
Hirvee ääni. Tuntuu, ettei jaksa pysyä käynnissä vaan sammuu.
No joo, kerran istuin kaverin urheiluautossa ja oliko vauhtia vajaa 230 km/h. Siinä todellakin 110 km/h liikaa, menisin toki tuonkin kyytiin jos vauhtia ei olisi yli 120.
Ihan turha. Jos mies on joku kamala peelo niin auto ei paljon pelasta. Mieluummin fiksu tavallinen ja köyhä mies jopolla kuin rikas ja tyhmä urheiluautolla.
[quote author="Vierailija" time="03.02.2015 klo 16:40"]
:D en tiedä onko vastaukset trollausta vaiko ei.
[/quote]
Miksi? Oletko ap? Onko sinulla ennakkoasenne, että kaikki pitävät tuollaisista autoista ja ne, jotka sanovat toisin, valehtelevat?
Nr. 14 linkkaama auto oli kiinnostavampi, jos nyt ihan pakko on valita.
Viisaana menen vain ruostumattoman kyytiin, en harsoontuvaan ("harsoinen teräs") riisikuppiin (AASIA).
:D en tiedä onko vastaukset trollausta vaiko ei.
Ruma. Mauton. Epäkäytännöllinen. Saastuttava.
Ainoastaan vähä-älyinen mies voi kuvitella, että naista pätkääkään kiinnostaa millä autolla mies ajaa tai onko hänellä autoa ylipäätään.
[quote author="Vierailija" time="03.02.2015 klo 16:52"]
Ainoastaan vähä-älyinen mies voi kuvitella, että naista pätkääkään kiinnostaa millä autolla mies ajaa tai onko hänellä autoa ylipäätään.
[/quote]
Käsittääkseni tässä ei kysytty kiinnostaako naisia kuskin kullin ulkonäkö vaan itse autoa tarkoitus kommentoida?
Saastutukset ja muu viherpiiperrys eivät kiinnosta tippaakaan.
Superauton kuuluu äänekäs ollakin -mielelläni ajaisin muutaman kierroksen Nürburgringillä ja miksei muuallakin.
Voisi löytyä omastakin tallista jos tilillä olisi enemmän rahaa.
Mauton