Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Missä mennään?

Vierailija
25.11.2014 |

En tiedä kuuluuko tämä tänne palstalle, kun tänne ensimmäistä kertaa kirjoittelen.

Tapasin siis miehen, joka vaikutti aluksi oikein mukavalta ja rehelliseltä. Ensimmäisellä kerralla kun näimme, mies halusi heti seksiä ja sen yhteydessä lupaili parisuhdettakin kanssani sun muuta.

Nyt hän ei puhukkaan oikeastaan muusta kuin seksistä, ja tämä hieman ahdistaa minua, sillä tahtoisin tutustua mieheen rauhassa ja tehdä muutakin, kun vain puuhailla makkarin puolella. Mies ei enää ole sanallakaan sanonut tästä parisuhde asiasta, ja tuntuu, kun hän lupailisi minulle tuollaisia, jotta voisi saada vain piparia.

Mitä mieltä te olette? Haluaisin itse siis tutustua rauhassa (koska olen kokenut aiemminkin pettymyksiä saman kaltaisissa tilanteissa) ja oppia tuntemaan miestä, mutta tä puhuu vain seksistä. Onko teillä kokemuksia tälläisestä, onko miehenne ensin halunnut vain seksiä ja myöhemmin vasta halunnut oikeastaan tutustua sinuun? Lyönkö jarrut jo tässä vaiheessa pohjaan?

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yksi kolme