Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Älypuhelimet, mitö suosittelet ja miksi?

Vierailija
24.10.2014 |

Minulla ollut Nokian Lumia monta vuotta ja nyt haluaisin kokeilla jotain muuta mutta kovin vaikea ilman mitään kokemusta päättää mikä olisi hyvä. Kertokaa omia kokemuksianne eri merkeistä!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
24.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Samanmerkkinen kuin minulla on, koska muiden merkkien ostajat ovat seksuaalisesti epämääräisiä mielenterveyspotilaita.

Vierailija
2/4 |
24.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Merkki ei ole niin oleellinen, isompi ero tulee siitä että käyttöjärjestelmä on eri. Windows phone ja iphone sopivat teknisesti osaamattomille, android on hiukan haastavampi mutta ei mikään ylitsepäösemätön. Suosittelen androidia ja merkkinä HTC tai Samsung.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
24.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

iPhone kuutonen älylkellolla. Kaikki muut puhelimet ovat sen enemmän tai vähemmän huonoja kopioita ja androiden käyttöjärjestelmä myös kopioitu siitä. Windowsilla aivan iki oma, mutta tulos on myös sitten samaa tasoa.

Vierailija
4/4 |
24.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei niillä nykyisin ole väliä. Valitse vaikka hinnan ja ulkonäön perusteella ja kokeile ensin kaupassa miltä tuntuu räplätä. 100-200€ enempää ei ehkä kannata satsata jos ei tiedä miksi. Sikäli täysin eri markkina kuin 4-5v sitten, jolloin piti maksaa 500-700€ saadakseen hyvän.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme viisi kolme