Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Siis luetteko te REGINAA????

Vierailija
18.09.2006 |

Aikuiset ihmiset!

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
18.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mökkilukemiseksi Cosmopolitanin ja Reginaakin koitin lukea, mutta eihän siitä mitään tullut.

En löytänyt kummastakaan lehdestä itseäni aidosti kiinnostavaa juttua.. Tai siis, jotenkin ne tuntuivat olevan suunnattuja teini-ikäisille 13-16-vuotiaille.

Ymmärrän kyllä täysin, että monia vanhempiakin sellaiset jutut voivat kiinnostaa, mutta itseäni lähinnä nauratti, vaikka lähes teini olenkin.



Mutta esim. trendi-lehti oli todella positiivninen yllätys! Luettavaa riitti moneksi tunniksi, eikä sivuja ollut tuhlattu mihinkään " mistä tietää, että kundi on kiinnostunut" -tai " 100 vinkkiä näyttää seksikkäältä ensitreffeillä" -juttuihin..

Vierailija
2/5 |
18.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ilmankos täällä tuntee itsensä välillä niin aikuiseksi : )

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
18.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

että sitä vielä julkaistaan!!!

Vierailija
4/5 |
18.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja totesin että mulla on suurinpiirtein 15 vuotta liikaa ikää sen lehden lukemiseen.

Vierailija
5/5 |
18.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hui kauhistus kun kehtaan vielä jopa myöntää sen. No pakko yhtyä siihen että tylsiä on ne joissa neuvotaan " näin isket miehen" tai " tällä tavalla saat miehesi pidettyä" , mutta ne novelit on minusta ainakin kivaa luettavaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi neljä kuusi