Lily lolo, bareminerals vai joku vielä parempi? miksi? ev
Kommentit (4)
Mä sain juuri paketin Lily Lololta. Tilasin siis omasta nettikaupasta. Vielä en osaa kokemuksia sanoa, kun on eka kokeilu, mutta ainakin se iso kabuki on mahtava! Tuotteita en ole vielä ehtinyt kokeilla, kun käytän ensin vanhat mineraalit (Mineralogue-sarja) pois.
Mä tilasin ihan sen kokeilupakkauksen. Paketti tuli vajaassa parissa viikossa. Loloa on kehuttu paljon, joten toivon, että sopii mulle.
Lily Loloa olen käyttänyt kohta 7 vuotta, olen edelleen erittäin tyytyväinen! Iso kabuki, peiteväri-, luomiväri- ja poskipunasivellin on olleet käytössä koko tuon ajan, pesty toki säännöllisesti, kaikki edelleen kuin uusia. Meikit ovat riittoisia (minulla on edelleen esim. poskipunaa, jonka sain ensimmäisestä tilauksestani, vaikka käytän sitä lähes päivittäin :D) ja sävyvalikoima on tosi laaja. Suosittelen.
Lily lolo tai everyday minerals. En tajua mikä baremineralsissa maksaa
Lily lolo, toimii ja aika edullinen! Kannattaa tilata omilta sivuiltaan, saa halvimmalla.