Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Merkillisin juttu, mikä minulle on koskaan tapahtunut - mitä tästä olisi mielestänne pitänyt ajatella?

Vierailija
02.09.2006 |

Erään keskustelun seurauksena tuli mieleen viime vuosituhannen lopulla sattunut todella merkillinen juttu. Ostin ex-poikaystäväni (miespuoliselta) kaverilta pari kirjaa, ja yhden välistä löysin lukiessani lapun, jossa oli hyvin seikkaperäinen kertomus, joka kuvasi tuota silloista poikaystävääni masturboimassa. Kuvotti, menin paniikkiin ja revin koko lappusen pieneksi silpuksi siltä istumalta enkä kertonut tapahtuneesta kenellekään - olin silloin paljon nuorempi ja estyneempi, joten ei tullut mieleenkään puida asiaa esim. poikaystävän kanssa. Yritin vain unohtaa ja siinä onnistuin.



Mitä luulette, oliko kysymys ihastumisesta tai jopa enemmästä? Olisiko tästä pitänyt kertoa? Asiallehan ei enää voi mitään, mutta ihan näin lauantai-illan ratoksi kyselen mielipiteitä. :)

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
02.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tämä poikaystävän kaveri seurusteli tuohon aikaan (naispuolisen) ystäväni kanssa. Eikö kenellekään ole sattunut mitään edes lähelle vastaavaa?

Vierailija
2/5 |
02.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja joku sisälukutaitoinen jo tuossa tulkitsi. :) Ilmeisesti mitään tähän vivahtavaakaan ei ole kenellekään muulle sattunut.



Ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
02.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta uskomaton sattuma, että se oli juuri yksi sellaisista kirjoista, jotka ostin... Luulisi, että jos tuollaista sanataidetta harrastaa, niin tarkastaisi piilonsa. Ja minkälainen tyyppi kirjoittaa tuontyyppisiä juttuja? Olimme tekemisissä koko porukka monta vuotta tuon jälkeen, ja tällä kirjoittajalla oli pari tavallista heteroseurustelusuhdetta sinä aikana. Olikohan tuo pilkkaa, vitsi vai oikeasti joku fantasia? Tietääkö joku parikymppisten miesten sielunelämästä minua enemmän? :D Pitäisi varmaan kysyä miehiltä tätä, nyt vaan ei satu olemaan yhtään paikalla.



Ap

Vierailija
4/5 |
02.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

En tosiaan tajua miksi näin tekisi ja mitä yrittäisi tuolla saada aikaan. Varmaan tämä oli vahinko koko juttu.

Vierailija
5/5 |
02.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

niin ex-poikaystäväni kaveri oli silloin ehkä hieman originelli, mutta pidin hänestä kovasti ennen tuota lappujuttua. En kertakaikkiaan voi keksiä mitään motiivia sille kirjoitukselle saati sille, että se löytyi sopivasti yhden ostamani kirjan välistä. Siitä olen varma, että se juttu kertoi nimen omaan ex:stäni, koska hänellä on niin erikoinen etunimi. Nyt kun olen vähän miettinyt, niin muutenhan se olisi voinut olla joku pornonovellikehitelmä esim. johonkin lehteen lähetettäväksi.



Ehkä kysyn, jos tyyppiä vielä näen :)))



Ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kuusi neljä