Katsooko joku TV5:n leffaa nyt?
Kommentit (4)
Mä katsoin hetken. Tuleeko nykyäänkin joka lauantai pornoa telkkarista? Mä muista, että joskus 10 vuotta sitten tuli, mutta vuosikausiin en ole moiseen törmännyt ilmaiskanavilla.
Näköjään, taisi olla monta vuotta välissä kun ei mitään pornoa tullut. Eikä tuo edes oikeastaan ole pornoa kun lähes mitään ei näytetä.
Tämä on oma softcore 'pornon' alalajinsa. En ymmärrä miksi kukaan aikuinen (mies) jaksaisi tällaista katsoa.
-Intiimit lähikuvat puuttuvat. Kamera voisi 'nuolla' naisen vartaloa kunnolla ilman seksiä, mutta näin ei tapahdu.
-Seksi on näyteltyä ja miehen paikkoja ei näytetä ollenkaan, eikä naisenkaan kunnolla. Usein asennoista näkee, ettei iho oikeasti kosketa toista. Näyttää naurettavalta.
Kuka tuota edes kiihottumis mielessä katsoo? Kamalaa "näyttelemistä" ja seksikohtaukset helvetin tylsiä. Pitäis vissii jaksaa vaihtaa kanava..