Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Nina hoitaa TTA:n yritystä

Vierailija
11.01.2013 |

Julkisuudessa kertonut, kuinka TTA:n sairastuttua hoitaa yritystä. Miten kampaajamestari voi tehdä muiden yritysten johdon konsultointipalvelua, viestintää ja tiedotusta??? Eikö siihen pitäisi olla alan koulutusta saanut henkilö, mikä yritys pyytäisi sellaista epäpätevältä henkilöltä? Nina kai hoitaa vero-aym. paperityöt, ei kai herranjesta varsinaista hommaa.



"Tammikuun 2012 Hymy-lehti kertoo, että Timo T. A. Mikkosen omistama Oy Timo. T. A. Mikkonen Communications Inc. Oy on joutunut ulosottoon. Asia olisi helppo ymmärtää Mikkosen itsensä eli koko yrityksen sielun sairastuttua vakavasti lokakuun alussa. Firma joutui kuitenkin ulosottoon tismalleen samana päivänä, kun Mikkonen sai sairauskohtauksensa. Nykyisin firman toimitusjohtajana toimii vaimo Nina Mikkonen."

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
11.01.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nina Mikkosen lyöminen ei siis riittänyt toisessa ketjussa, ihan piti uusi ketju pykäistä? Ihmisten vahingonilolla ja pahansuopuudella ei ole mitään rajaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla