Viking Grace
Onko joku jo ollut reissulla, kokemuksia ja mielipiteitä laivasta?
Kommentit (7)
laiva arvon kermaperseille sitten kelpaisi?
Tosi moderni ja sisustukseen satsattu ihan viimeistä piirtoa myöten. Pieni toimisto suunnitteli koko sisustuksen ja mielestäni se on hieno ja pysyy hienona pitkään. Olimme neitsytmatkalla ja mennään uudeelleen kohta.
Highistä tuli mieleen, että kun laivalla on joku samppanjanmaistelubaari, niin kylkeen mahtuisi hyvin hollanti-tyylinen coffeshop.
Musta se oli iso pettymys! Avaruudesta ja tilasta ei tietoakaan. Jotenkin pienen ja sokkelomaisen oloinen :(. En kyllä mene toiste kuin ihan pakosta. Vanha Amorellakin nousi tämän kokemuksen jälkeen arvoon arvaamattomaan :).
Ja ne pennut, tai oikeammin niiden vanhemmat :( vittu sitä joka sen laivan pilasi keksimällä, että sitä kannattaa mainostaa nimenomaan lapsiperheille sopivana vaihtoehtona!
laivahan on ollut vasta 2 vkoa tossa välillä.
Vielä on high-hinnatkin. Odottele kk tai 2, tulee normihinnat ja sitten lapsiperheetkin tulevat.