Paras suolasuihke hiuksiin? Kokemuksia?
Kommentit (7)
että rasvaisuus ei tunnu eikä näy, pesuväliä voi pidentää. Ei ole tehnyt huonokuntoisiksikaan, mutta mulla on lyhyt malli, en tiedä kuinka vaikuttaa pituuksiin jatkuvasti käytettynä
Eikö sen voi itse tehdä vedestä ja hienosta merisuolasta.
Eikö kellään ole vinkkiä? ap
Eikö sen voi itse tehdä vedestä ja hienosta merisuolasta.
Cutrinin Choozism (tai jotain tuon suuntaista. Toimii ainakin tällaiseen ohuehkoon suomihiukseen, kiva, mieto tuoksu.
Cutrinin Choozism (tai jotain tuon suuntaista. Toimii ainakin tällaiseen ohuehkoon suomihiukseen, kiva, mieto tuoksu.
wellan tosi tuhti aine ja KMS (tai jokin sellainen) kevyempi ja ihanan raikkaan piparmintun tuoksuinen. Tigin aine on myös, sekin kevyt, mutta haisee tunkkaiselle karkille. Haluan suolasuihkeen kihartavan ja tuo Wellan aine on siihen paras, mutta annostelussa saa olla tarkka, ettei tule tönkkö.
Tämä tuote toimii ainakin minun perinteisiin suomalaisiin ohuisiin ja liukkaisiin hiuksiin. Tuote on vielä hyvän tuoksuinenkin. Shampoona joko Tigin tai Lanzan tuuheuttavat tuotteet. Niin se suolasuihke: N°14 Sea Salt Primer 250 ml (Davines)
Tuuheutta, rakennetta ja mattaisen lopputuloksen antava suolaspray kaikentyyppisille hiuksille, erityisesti hennoille.
Antaa tuuheutta, keskivahvaa pitoa, runsaasti rakennetta ja mattaefektin. Merisuola antaa hiuksille vahvistavia mineraaleja. Suolayhdistelmä tuuheuttaa ja luo hiuksiin trendikkään mattaisen lopputuloksen.