Vanessa Paradis näyttää niin hirveältä nykyään!
http://ayyyy.com/friday-caption-contest-vanessa-paradis/
Polttaa ruohoa eikä ruokavalio ole kunnossa, joten näyttää ikäistään vanhemmalta. Nyt sais ryhdistäytyä ja näyttää sille ällö-Deppille ettei sitä tarvitse. En ole ikinä ymmärtänyt mitä jotkut näkee Deppissä! Oksettava äijä!
Ja taas nähtiin, mies ottaa nuoren blondin, ja ikää oli herralla itsellään?? Ei tule kauaa kestämään tuo suhde...pelkkä kesäkissa.
Kommentit (15)
hammasväli on ehkä kiva 16 vuotiaalla, mutta nelikymppistä ei kaunista sitten alkuunkaan. Nyt hamppilääkärille Vanessa, ravintoterapeutille, vieroitushoitoon, punttisalille, personal trainerille, ja hanki ihana uusi mies!
Deppi on niiiin syvältä.
ei ihme että hyvin säilynyt Deppi vaihtoi nuorempaan...
kaikissa kuvissa on kuin kuivan kesän orava muutenkin! Johnny on ihana!
kaikissa kuvissa on kuin kuivan kesän orava muutenkin! Johnny on ihana!
On niin kuivahtanut ja anorektinen ollut aina! Heikon ja tutisevan haavanlehden näköinen.
Mutta ei silikoneja! Hampaat kuntoon!
Silmät ovat kauniit.
Silmätkin näyttää karsastavan tuossa kuvassa...
Olisi kaunis, jos olisi terveemmän/lihaksikkaamman näköinen. Suttaiset kulmakarvat ja tuhruinen meikki kyllä rumentaa...
Hämmästyin, kun tajusin, että hän on mua nuorempi, mutta kävin sitten ihan avoimin silmin kriittisesti peilin edessä ottamassa nauruilmeen.
Olen vanha, vanhempi, ryppynaama ;)
Ok, ehkä jotain karsastustyyppistä V:lla on, mutta jos pössyttelytiedot on faktaa, niin harottelu voi johtua siitä. Tarkoitin silmien kauneudella jotain sellaista kimallusta, jota niissä kyllä on! Ja väri.
kaipaa ihan pustaasti himpun verran rasvaa nahkansa alle ettei näytä niin laihalta ja ruman jänteiseltä...tuolta liian laiha nainen alkaa näyttää vanhetessaan.
on kyllä melko kuivahtaneen näköinen akka.Katsoin muitakin kuvia hänestä.
rasvaa eikä selluliittia vaan oikeaa ruokaa ja liikuntaa, sporttisuutta olemukseensa. Selluliitti ei ketään kaunista, ei laihaa eikä lihavaa.
Minusta näyttää että Vanessa ei harrasta mitään liikuntaa, tiedä sitten...
alla olisi aina läskiä ja sellua! Totuus on että nainen jonka rasvaprosentti on liian alhainen näyttää todella kuivalta oravalta...ihan kuten Vanessa!
näyttää tosi rumalta tuollainen eikä se pelkkä lihas tee muuta kuin transun näköiseksi.
Laihuus ja lihakset naisella tekevät aivan transun näköiseksi. Naisella kiuluuolla rasvaa kehossaan enemmän kuin miehellä, se tekee naisesta naisen.
näyttää tosi rumalta tuollainen eikä se pelkkä lihas tee muuta kuin transun näköiseksi.
ja aina oon kattonu ton vanessan etuhampaiden väliä,että voi jessus mikä hamsteri!