Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Damn!

Vierailija
24.08.2012 |

Ehkä olisi pitänyt pysyä vaan kotona hamaan eläke ikään asti. Aloitin opiskelut ja kävi ilmi että samalla vuosikurssilla on ihan järjettömän HOT vastakkaisen sukupuolen edustaja!

Ihan totaalinen salama-ihastuminen...

Eihän siinä mitään jos en olisi naimissa ja perheellinen! (silloin olisi varmaan jo pyöritty ihastuksen kanssa lakanoissa...)

En todellakaan halua enkä aio, enkä vaaranna parisuhdettani, mutta ottaa pattiin että joku pystyy käymään yhtäkkiä noin sydämelle. Ehkä tämä tässä laantuu kaveruuden tasolle, mutta nyt vie ihan liikaa ajatuksia.

Sori turha avautuminen..

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
24.08.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

noissa "salamaihastumisissa" ne tunteet laantuu myös aika nopeasti... Tuskin vielä mitään kauhean syvää on kuitenkaan.

Vierailija
2/2 |
24.08.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ollaan kuitenkin lähes päivittäin tekemisissä, ja kun viihdytään keskenämme niin on kauhea taistelu itsensä kanssa jos pitää yrittää vältellä toista.

Ap.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla