Aika tylsät lastenvaunut Estellellä!
Ihan yllätyin. Omalla prinsessallanikin kivemmat. :)
Kommentit (10)
ostin nuo kyllä 60e kirpparilta mutta ovat silti kivemmat ku ne Estellen siniset.. Enkä asu lähiössä.
mielestään ne on varmaan kivemmat kuin sulla.
hagan linnan maille ja Ockelbohon. Tuskin pahemmin vaunuilevat Tukholman keskustassa ;)
mielestään ne on varmaan kivemmat kuin sulla.
...ja ehkä Danielillakin?
Perinteitä siis. Victorian vaunuissa oli sisäpuolen kankaassa pieniä sydämiä ja mallia valmistettiin myöhemmin myös myyntiin, koska ruotsalaiset halusivat samanlaisia. Olisi kiva tietää, onko Estellellä samanlaiset retrovaunut!
miellyttääkseen heidän olisi pitänyt ostaa kirkkaan pinkit tyllein ja pitsiröyhlöin ja välkkyvin led-valoin varustetut kiesit. Ettei vaan olis tylsät.
Eiköhän sillä oo kaapin perällä monta mallia ja väriä jonossa..
Victorian suosio johtuu siitä kun se on niin luonnollinen ja tavallinen, aivan erilainen kuin siskonsa,joka tykkää glamourista. Victoria oli kuin kuka tahansa mamma,aivan ihana!
Hehhee, meilläpä onkin samat briot, tosin ihan peruskuosilla. Kyllä kelpaa meidänkin niitä nyt työnnellä ;)
Kaikilla ei ole näyttämisen tarvetta. Toista se on tavislähioJanicoilla...