Stockmann tekokuusi
Upeampia tekokuusia ei ole.
Se joka kehuu ostaneensa kauniin tekokuusen Anttilasta,Honkkarista tms.voi sanoa itselleen että jopas minulla on huono maku.
Kommentit (19)
Keskustan stockalla oli myyty mallikappaleinakin olleita kuusia.
Eli nyt on ostettava mikä tahansa vaan jostain löytyy.
itse kävin ostamassa äsken kuusen plantagenista, hinta oli 49 euroa. oli siis alennuksessa, vielä muutama päivä sitten sama kuusi maksoi 99 euroa. olisin ostanut jo aiemmin mutta ei ollut tilaa autossa, onneksi, nyt oli hinta siis tippunut puolella. minusta kuusi on kaunis ja ainakin 100 kertaa paremman näköinen kuin citymarketissa ja honkkarissa näkemäni kuuset.
tästä myynninedistämispuheenvuorosta?
Mutta kalliita.
Tosin siitä on iloa pitkään.
Jos ei ole varaa Stockmann kuuseen tai on pihi niin kannattaa olla sitten ilman.
Ihan hirveitä nää silkkipaperi hökötykset.
Jos muovikuusen haluaa niin kannattaa sijoittaa enemmän kuin taval.cm/prisma kuuseen.
Ja kuka maksaa moninkertaisen hinnan normaalihintaan nähden?
Aika tyhmää...
Kävin katsomassa ja en voinut uskoa että tekokuuset voi olla niin hienoja.
Stockan nettikaupassa noi kuuset on jo loppu.
No,täytyy käydä keskustassa katsomassa mitä on jäljellä.
omaan valkoiseen clas ohlsson -kuuseeni.
että tulee lisää.
Ja sit heti meille,kiitos.
Mutta ap sun aloituksesi on kyllä tosi tyhmä, ja osoittaa aivan uskomattoman huonoa makua.
Btw, kaikkie eivät voi hankkia oikeaa kuusta esim. allergian takia, mutta eivät saa Stockan tekokuusta joko rahan puutteen tai muun syyn takia. Se ei kerro huonosta mausta.
Meilläkin on muu kuin Stockan kuusi, ei maailman kaunein mutta ok. Hyväkuntoinen ja käyttökelpoinen. En viitsi heittää sitä pois ja ostaa uutta, tyhmää kerskakulutusta. Ja en edes tiedä mistä tuo on ostettu, sillä emme ostaneet sitä itse. Kuulemma maksoi kuitenkin 100 euroa, joten ei ehkä ihan Hong Kongista kuitenkaan? En tiedä.
saa riittää meille.
mitäs se stoccan kuusi oikein maksaa?
suomenruotsalaisten säätiöiden omistamaa ketjua kuin Stokka, joten kuusi voi olla ihan sama, eri jalalla.
Minulla on ollut semmoinen 15-20 vuotta sama muovi kuusi ja on edelleen tosi nätti se oli joskus markka -aikaan kun sen ostin olikohan se jotain 100-200mk siihen aikaan eikä häpeä näitä nykyisiä kuusia yhtään nämä Stockan kuuset on kyllä nättiä ja aidon näköisiä mut kun ovat niin onnettoman lyhyitä 120cm-150cm niitä voisi sanoa paremmin pöytä kuusiksi kyllä kuusen pitää olla vähintään 180-210cm tämä on minun mielipiteeni muut saavat ajatella mitä haluavat !
Niin varmaan.
Kyllä jo hinnasta näkee ettei ole sama.
Jos säästää 10-20€ kuussa niin jokaisella on varaa Stockmannin kuuseen.
Mutta pitää olla nopea.
Just nyt kaikki kuuset on myyty netissä.
Ennen joulua tulee lisää.
Jos tulee.