Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mitä oireita nenään jäänyt paperi aiheuttaa?

Vierailija
11.03.2011 |

Mitä oireita on jos lapsella on jäänyt nenään jotakin? Eilen tunki nenäliinan palasen nokkaan, ja luultiin että saatiin se sieltä pois. Tänään on juuri sen puoleinen sierain vuotanut kirjasta ja aika nestemäsitä räkää, ja on aivastellut paljon. Onko vain nuha tulossa vai voiko nenään jäänyt paperi aiheuttaa tuollaista?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
11.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nenä kyllä vuoti ja oli kai tukkoisen oloinenkin, mutta koska muutenkin oli nuhassa, niin eivät pitäneet sitä mitenkään ihmeellisenä. Se mikä sai heidät asiaa selvittelemään oli paha haju. Pojan hengitys haisi kuulemma aivan uskotmattoman hirveältä.

Vierailija
2/2 |
11.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Huomattiin että ne olivat jääneet sisälle, kun nenä alkoi haista kammottavalle. Mentiin lääkäriin, siellä otettiin imulla karmeita mädäntyneitä röllyköitä nenästä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla