Mun kännykässä on kuvia työkaverista munasiltaan
Baarissa tekee helikopteria housut kintussa, muistaa kyllä itse tapahtuneen, muttei tiedä, että mulla on todistusaineistoa. Säilytänkö kuvat mahdollista myöhempää käyttöä varten vai deletoinko? Kerronko työkaverille kuvista?
Voisiko näistä hyötyä jotenkin?
Kommentit (10)
Tarvitseeko tuota vielä kysyäkin? Totta kai kannattaa hyötyä. Poistat kuvat, niin mieli rauhoittuu sinulla ja työkaverillasi.
Kaivat ne esille, jos miehestä on sinulle joskus harmia.
Voisit kiristää palkankorotuksia, parempia työtehtäviä, ylimääräisiä lomia.
Voisit kiristää palkankorotuksia, parempia työtehtäviä, ylimääräisiä lomia.
aika äkkiä leivättömän pöydän ääreen.
kauheeta, ihan mies ja munat! Eipä ole ennen moista nähty...
että jos yrität kiristää työkaveriasi, se voi ilmoittaa sinusta poliisille. En usko, että kukaan on niin häpeissään siitä, että omistaa kikkelin. Ja kiristäminen on rikos, mikäli et tiennyt.
työkaveristani kun se pani pomon vaimoa pikkujouluissa. Näytin sille videopätkän ja kuvat ja sanoin kylmästi, että jos maksat 3000 euroa niin tuhoan kuvat, muuten ne menee YouTubeen. Kaveri maksoi kiltisti seuraavana päivänä. Nyt vituttaa, olis pitänyt pyytää enemmän.
kenenkään alastomuutta hyväkseen.Ties vaikka olisivat bi-seksuaaleja!
...koska vaan ja ei kyllä tulisi mieleenkään maksaa kun en alastomuutta tai kikkeliäni häpeä. On sellainen kuin on.
Eiks se olis ihan kohtuusumma? Jos ei maksa, lataat kuvat sinne. Yleensä ne kyllä maksaa.
"innokas kuvaaja myös"