Minkälaista seksiä nainen haluaa? Auttakaa en saa naiseeni eloa.
Kommentit (8)
pytää, että mies nuolisi alapäätäni (myös peppua)..
kun touhuaa kanssani kotitöitä, lämmittelee saunaa, tarjoaa lasin viiniä ja vaikkapa hieroo hartioitani.
Sen jälkeen tunnelma alkaa olla sänkyhommiin sopiva!
Tarpeeksi henkistä yhteyttä, niin alkaa vällyn alla vipistä. Aikaa ja läheisyyttä, ensin asiat selviksi, jos jotakin pitää keskustella ja sitten viihteelle.
Ja sitten tykkään maskuliinisesta hallitsevasta miehestä sängyssä. Mies päällä, kuumana ja halukkaana, ottaa minut välillä hellästi ja välillä rajusti.
Saako naisesi tyydytystä? Oletko kysynyt mistä hän pitää? Minä itse inhoan sitä että mieheni on tunkemassa kättään jalkoväliin heti. Ei esileikki sitä tarkoita että vähän aikaan siellä vatkataan.
Anna aikaa naisellesi ja läheisyyttä vaikka ehdottamalla kävelyretkeä josta siirrytte saunaan ja siiderin kanssa hierot lopuksi hänen harteitaan. Voitte vaikka molemmat hieroa. Jos on aikaa ja rauhallista ota kosteusvoide purkki ja hierokaa jalat myös.
Ja älä edes ehdota seksiä. Huomaat kyllä jos hän alkaa kehrätä, mutta koita ilman. Lisäät vain nautintoa sillä.
Huomioi seuraavana päivänä pusulla aamulla tai teet aamupalan. Vie vaikka syömään.
Moni nainen herää seksuaalisella puolella juuri aistien kautta. Kiirettömyyttä, keskustelua. Tai sitten suoraan asiaan. Jos olette kovinkin keskustelevia.
Pointti siis se, että koko paketin pitää olla kunnossa (siisti koti, hieronta, viiniä, ihana mies - ei mikään seksin vonkaaja), että nainen heittäytyy seksin lumoihin!
Olet saanut jo hyviä vastauksia..
Eli helli vaimoasi, hiero niskaa ja hiveltele. Ei tarvitse ollakkaan mitään erotiikkaan liittyvää, jotain mistä vaimosi erityisesti pitää (hierominen yms..).. Kun kerrankin saa vain nauttia hellästä kosketuksesta ja rentoutua väsyttävän päivän jälkeen.. Pian siinä alkaa tosissaankin jo tulla muutakin mieleen;)
Mutta sori, siihen ei kaikista miehistä ole.