Isyystesti
Tietääkö joku kuinka isyyden voi testata ilman, että asianomaiset saavat tietää?
Kommentit (4)
Olisihan isäehdokaskin saattanut kysyä, miten voisi tehdä tämän salaa äidiltä ja lapselta (esim. rakastaja parisuhteen ulkopuolelta haluaisi tunkea sinne perheeseen...)
foliohatun (itsetehty tai kierrätetty käy) paljon pahaa tahtoa ja ehkä sellaisen pienen woodoo-nuken ja tupon karvoja tai käytetyn hammasharjan.
Helppoo...
ja upotat tikun vahvaan alkoholiin. Miestä pyydät purskúttelemaan suunsa alkoholilla ja sylkäisemään lasiin. Keksi hyvä tarina lasiin sylkemisestä ettei ala epäilemään. Sulje näytepurkit huolella ettei alkoholi laimene ilmankosteuden vaikutuksesta.
Etsi labra joka suostuu tutkimaan näytteet. Labrasta voit kysyä myös että voisivatko eristää DNA:n jostain muusta materiaalista kuin pooskien soluista. Tiedän että verinäytteestä ainakin voisivat sen tehdä. Labrasta saa oikeita näytepurkkejakin.