Näin bb-unta. Tiedän että tekin näitte. Kertokaa omanne
Näin unta Samista. Sami oli humalassa, hän lauloi minulle kuinka naiset rakastuvat renttuihin ja kertoi kuinka rakastikaan minua.
Sitten Kätlin pölähti paikalle ja läimäytti minua poskelle. Olin pöyristynyt ja hain Samilta myötätuntoa, sitä ei koskaan tullut.
Koko bb väki räjähti nauramaan minulle humalaisessa kuorossa.
Herättyä olin pettynyt bb-talon väkeen. Aamu oli pilalla.
Kommentit (33)
Sampo haki musta turvaa ja lohdutusta tilanteessa, joten aloin imettää Sampoa. Muahahha. Siis oikeesti.
Sitten menetin voittorahani kun en kehdannut kieltäytyä hyväntekeväisyydestä. Lahjoitin 50 000e suorassa lähetyksessä jonnekkin hevonkukkulaan. Sitten harmitti.
ovat av-palstalla. Nino kertoi minulle unessani että me ollaan juuri sellaisia kuin ollaan aitoja ja jos se ärsyttää muita niin DAA
Pahin. Nukahdin ja chat oli päällä. Näin kiihkeää unta nikosta.. Yöks..
bb:ssä..ja siitä tuli hirvee morkkis ja hävetys. Siis se oli niin todentuntuista. Vielä aamulla mietin, että voi kääk ku koko Suomen kansa näki.
ajoi panssarivaunulla seinän läpi hakemaan mut pois talosta.
Mistä ihmeestä tiesit. Valitettavasti en vain muista yhtään mitä unta. Heräilin vaan pitkin yötä ja aina tajusin että taas näin BB-unta. Pääosassa oli kuitenkin Cathy ja yritin olla kauhean huomaavainen häntä kohtaan ja läksytin junttimiehiä kun töksäyttelivät vähän väliä jotain typerää.
... harrastin HYVÄÄ seksiä Esa A:n kanssa. Oli todella herkullinen uni.
Kaikkea sitä ihminen unissaan puuhaa...
BB:n apinapojat pitivät minusta kiinni etten päässyt karkuun ja Toni pieraisi kasvoilleni varren kera.
Jäin itkemään yksin jolloin Esa kommentoi että " se mikä ei tapa vahvistaa"
...olin unessa Dana. Kävin himoissani Esa A:aan kimppuun kuin sika limppuun. Esa istui baarijakkaralla ja muista välittämättä istahdin hajareisin hänen syliinsä suutelemaan. Ihme kyllä Esa ei vastustellut mitenkään vaan oli täysillä mukana.
Siinä unessa oli sama fiilis kun mieheni kanssa joskus nuorena kun saatoimme suudella tunteja putkeen sylikkäin.
En voisi sietää kyseistä jätkää yhtään livenä mutta märkiä unia näen siitä usein!
Oltiin talossa hirveen läheiset ennen sitä..
Koskettava uni, mikä vaivas koko aamupäivän, mutta nyt jo naurattaa ja ihmetyttää, miksi moinen..
Olin rationaalisesti yllättynyt kun Esa a ei antanutkaan palkintorahoistaan 20 000 hyväntekeväisyyteen vaan ilmoitti huijanneensa "pelissä".
En pitänyt huijatuksi tulemisesta vaikka nautin kun hän oli huijannut muita. Päätin rynnätä katsomosta Esa a;n kurkkuun kiinni mutta järjestysmiehet saivat minut aisoihin.
Järjestysmiehinä olivat Toni ja Sami.
Olin kauhuissani sillä vaistomaisesti ahdistuin ajatuksesta että kohta ne pieree kasvoille!
Istuimme Markon, Ninon, Sambon ja Ragnarin kanssa ringissä. Suunnittelimme homojen liittoa bb-taloon.
Olin ilmeisesti unessa mies?! No minut oli hyväksytty homojenliittoon bb-talossa. Suunnitelmiin kuului äänestää täyspäinen heteromies Aso ja Sami ulos. Tonia emme haluneet ulos sillä hän oli mielestämme selvä kaappihomo.
Meillä oli hauskaa ja muistan nauraneeni mahakippurassa Ninon jutuille kunnes herätyskello soi ja vähän häpesin untani..
oli kova kakkahätä jota pidättelin talossa. kauhistutti käydä kameran edessä kakkilla.
heräsin yöllä kakkille.