Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oi kuinka mä RRRRRRRakastan tätä pakkaskeliä!!!!

Vierailija
07.01.2010 |

Voi ihan hyvin omintunnoin käyttää pakkasia tekosyynä siihen, ettei tarvii lähtee ulos ja saa roikkua netissä koko päivän.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
07.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

pakkasia siksi, että kun on noin 25 pakkasta voi ihan hyvällä omallatunnolla jättää lapset isänsä kanssa sisälle leikkimään ja painua itse kerrankin YKSIN ladulle.



Ihana, upea, kaunis aurinkoinen pakkaskeli. Ja suksi luistaa, eikä tule liian kuuma lykkiessä.

Vierailija
2/4 |
07.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

saan energiaa kirkkaista pakkaspäivistä kun saa laiskotella sisällä hyvällä omallatunnolla

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
07.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

On mukavaa kun mieskin on hyväntuulinen, hän rakastaa oikeeta talvee ja mahd kovia pakkasia. On aina tosi huonolla tuulella jos talvet on vesisadetta (niinku ne on täs jonku vuoden ollu...) Tänään ekaa kertaa en vieny likkaa (1v8kk) ulos nukkuun ku oli -21,5 mittarissa. Olis varmaan pärjänny, mut en jotenki enää uskaltanu... On nukkunu toooosi hyvin n.16-18 asteen pakkasilla ulkona, yli kolmeki tuntia :)

Vierailija
4/4 |
07.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

vaikka olisi jatkuvasti leivinuunissa tuli niin kuljen täällä miehen villapaita päällä, villasukat jalassa ja sormet jäässä. ARGH

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kuusi neljä