Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mulla on ollu aina tää sama tukka eli pitkä takaa ja etuhiukset,

Vierailija
05.01.2010 |

pikkutytöstä asti. haluisin täydellisen muutoksen mutta kampaajalta tultua on korkeintaan jakaus toisessa paikassa ja mies kysyy että etkö käynytkään noin vähän liioitellen. kampaajat on liian varovaisia, tuntuu että pitäis itsellä olla se ehdotus valmiina mitä tehdään nutta kun en tiiä mikä sopis. auttakaa

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
05.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

parturiin, ei minnekkään kylämummon!

eti kaikkia kuvia ja vie sille ja kysy mikä näistä sopeis.

Vierailija
2/3 |
05.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja esim. joku tyylikäs polkka ja uusi sopiva väri vois olla jees.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
05.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei oo varmaan kahta vuotta ollu samanlaista tukkaa, toistaiseksi. On ollu lyhyttä, pitkää ja kaikki siltä väliltä. Myös kalju joskus teinikapinan aikaan, että isää suututti kun vedin koneella hiukset pois :-) Kaikki sateenkaaren värit on varmaan myös kokeiltu. Nyt päässä on punertavat rastat joiden joukossa on mustia, vihreitä ja pinkkejä villoja.



Ikää on 36 vee ja töissä oon it-alalla asiantuntija tehtävissä. Asiakkaat joskus kattoo kummissaan meikäläistä kun on vielä näkyviä lävistyksiä ja tatuointejakin. Mutta en mä ulkonäölläni töitä tee!!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kuusi kolme