Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kokemuksia kaalimadosta

Vierailija
05.10.2008 |

Tarkoitan sitä vihreää kaalimatoa, jossa on voimakkaampi moottori.

Tuntuuko susta vibra tarpeeksi?

Onko sun mielestä tarvpeeksi pitkä ja paksu?



Ennen ekää käyttökertaa ajattelin, etten koskaa voikäyttää sitä töysillä vibroilla...Nyt kuitenkin kaipaan kovempaa vibraa, pituutta ja paksuuttakin lisää.



Mut mielettömiin sarjaorkkuihin sen kanssa kyllä pääsee. Vaatii totuttelua.

Puolen tunnin leikkisessio tuottaa tooodella hyvän olon :o)

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
05.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja muutenkin noi vibraattorit ei mulle ainakaan tehoo. Oon itte ottannut patterit pois, koska tuntuu niin luonnottomalta.

Vierailija
2/2 |
16.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vaatii todella totuttelua, jotta saa kiihotettua oikeassa kulmassa oikeaa kohtaa.



Puoli tuntia kuluu kuin siivillä, sekin on totta. Ja tuottaa monta orkkua. Mä ainakin saan pitkäkestoisia orkkuja. Sellaisia, jotka ovat "voimakkuudeltaan" niin optimaalisia, että niiden soisi jatkuvan vaikka kuinka pitkään.

Hyvähän kaalimadon kanssa on touhuta, kun pystyy itse säätelemään koko jutun. Silloin saa itselleen suurimman mahdollisen "hyödyn" ja nautinnon.



Paksuutta mäkin kaipaisin lisää. Kun oon oikein märkänä ja turpeana, kaalimato ei anna täyttymisen tunnetta. Mut muuta se kyllä sit antaakin ;o)

Voin suositella...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla