Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

vidu menee hermo tohon mvuvan kitinään!!!

Vierailija
08.07.2009 |

saan sen sänkyyn niin aina vaan herää kitisemään ja kohta jo itkee.jos laitan hereillä/puoli unessa niin ei varmasti jää nukkumaan vaan herää samantien kun sänkyyn lasken ja alkaa itkeä. mikä avuksi. en jaksaisi itse mennä viereen kun haluan vielä istua iltaa mieheni kanssa,iltaisin vain mahdollista.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
08.07.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei sun auta muuta kuin jaksaa. Niin ne kaikki muutkin vauvan saaneet ovat joutuneet tehdä...

koitappa vaan hyväksyä asia nyt näin, ei se vauvana olo kauaa kestä...ja kun vauva itkee, se tarvitsee sinua.

Vierailija
2/5 |
08.07.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tulisi ilta istuttua samalla. Kokeile laittaa jokin vanha hikinen paitasi vauvan lähelle. haistaisi oman äidin tutun turvallisen tuoksun. Tai nukuta syliin ja ota viereen kun menette itse nukkumaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
08.07.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei auta kun yrittää olla kärsivällinen. Entä jos makaat vierellä sängyssä kunnes nukahtaa, sit hissukseen pois?

Vierailija
4/5 |
09.07.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Molempien lasten kanssa on ekan vuoden ajan saanut vain haaveilla tommosista illan istumisista, makkarissa se ilta on mennyt vauvaa nukutellen. Mut hei, makkariin myös mies, telkka, leffa ja namia, vauva kainaloon koisimaan ja kaikilla on mukavaa:)

Vierailija
5/5 |
09.07.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

sait sen vaan kuulostamaan niin mukavalta:)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kolme kolme