Mp3 soittimesta
ostin kyseisen laitteen enkä millään tajua miten saan musiikin sammumaan kun kuuntelen sitä. Osaako joku auttaa??
Kommentit (6)
eilen sammutin laitteen noin, mutta aamulla se aukes samasta biisistä soimaan mihin olin sen virtanäppäimestä sulkenut. Ihme laite... !!
t ap
ne muistaa sen mihin kohtaan oot edellisen kerran lopettanu. Jos patteri loppuu ja kun vaihdat uudet, niin soitto alkaa siittä kohtaa josta oot sen viimeksi itse sammuttanu. Eikä siitä kohtaa, missä patteri loppui.
ne muistaa sen mihin kohtaan oot edellisen kerran lopettanu. Jos patteri loppuu ja kun vaihdat uudet, niin soitto alkaa siittä kohtaa josta oot sen viimeksi itse sammuttanu. Eikä siitä kohtaa, missä patteri loppui.
Mutta enpä minä ainakaan enää osaa ilman tulla toimeen. Halvoista alotin ja nyt on Philipsin 4:n megan soitin johon mahtuu satoja kappaleita. Aivan verraton tylsän työn työntekijän ajankulutusvehje ja lenkillä aina mukana =)
Ei muuta ku vaan kovaa käyttöö, ei ne loppujen lopuksi ole mitään vaikeita vehkeitä käyttää, siinähän sitä oppii koko ajan.
Mutta enpä minä ainakaan enää osaa ilman tulla toimeen. Halvoista alotin ja nyt on Philipsin 4:n megan soitin johon mahtuu satoja kappaleita. Aivan verraton tylsän työn työntekijän ajankulutusvehje ja lenkillä aina mukana =) Ei muuta ku vaan kovaa käyttöö, ei ne loppujen lopuksi ole mitään vaikeita vehkeitä käyttää, siinähän sitä oppii koko ajan.
Niin on ainakin ollu mun kaikissa kolmessa mp3:ssa...