G: Inhoatko vai rakastatko Robia ja Amberia Amazing Racessa?
Kommentit (6)
Ne on ainut pari joka on oikeasti tiimi, tsemppaavat ja kannustavat toinen toisiaan eivät kiukuttele tai vittuile toisilleen.
Mä ihailen heidän kykyään puhaltaa yhteen hiileen!
Minusta on hienoa, että ovat aidosti tiimi, mutta en ihaile heidän tapaansa pelata. " A little bit respect" voisi olla paikallaan.
Nyt on pakko, kun on niin mielenkiintoinen pariskunta. Ovat välillä tosi törkeitä, mutta entä sitten - sehän on kilpailu. Uskomaton tuuri heillä on myös.
Ne ovat niiiiiin ärsyttäviä! Rob oli jo todella paska tyyppi Maraues kisassa ja vielä pahempi All Stars kisassa ja jatkaa samalla tyylillä myös AR kisassa.
Amber oli aika kiva, sellainen " kiltti naapurin tyttö" Outback kisassa, mutta siitä tuli karmea narttu All Stars kisassa. Ja AR se on samanlainen.
Rob on ihana tyyppi, toisaalta törkeen itsekäs, toisaalta sydämellinen kaveri. Rotta, joka selviytyy missä tahansa. Aina löytyy oku, joka jeesaa tai sitten vaan käy käsittämätön tuuri. Amberia en niinkään fanita, vaikka on hänessäkin tyyliä ja taitoa pelata.