Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mikä hotelli lapsiperheelle Jyväskylässä?

Vierailija
04.09.2007 |

Suositelkaa hyvää hotellia lapsiperheelle jyväskylässä? Pitää olla keskustassa (tai suht lähellä) ja edullisuuskaan ei ole pahitteeksi... Hotelliaamiainen tietysti on myös valttia..:)).

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
04.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sokos Hotel Jyväshovi: Tämä sijaitsee kävelykadulla eli aivan ytimessä. Juuri remontoitu. Tanssiravintola joten voi joinain iltoina olla häiriötä. Ketjutarjouksia.



Cumulus: Seuraavaksi lähin. Samoin juuri remontoitu. Ketjutarjouksia. Sauna ja uima-allas on.



Hotelli Milton: Yhtä lähellä kuin Cumulus, ei ketjuhotelli. Tarjolla esim. 3 h huone alkaen 105 e/yö (viikonloppu). www . hotellimilton . com



Sokos Hotel Alexandra: Sokos hotelli aivan rautatieaseman vieressä ja muutama sata metriä kaupungin ytimestä. Rempattu. ketjutarjouksia.



Scandic: Vilkkaan kadun varrella, melko lähellä keskustaa. Hyvin parkkitilaa. Ketjutarjouksia.



Ei ihan keskustassa:



Hotelli Alba: Järven rannalla pienen matkan päässä keskustasta, lähellä yliopistoa. 3 h huone alk. 99 e (viikonloppu)

www . hotellialba . fi



Rantasipi Laajavuori: Iso hotelli Laajavuoren ulkoilualueella. Huoneet osittain remontoitu.

Vierailija
2/2 |
04.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lasten kanssa ihan ehdoton. Mutta hyvä hotelli, ei siinä mitään.



Cumuluksella parempi sijainti ja tilava ravintola.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kahdeksan viisi