Veikkaus pystyyn: KUKA VOITTAA IDOLSIN?
Kommentit (11)
tai ainakin olis ihan kiva näin porilaisena!
Varmaan Panu tai se hassu partaäijä :)
Ootteko kattonu idolsin netti-tv:stä?
Teinitytöt ei äänestä " rukkikuskia" vaan Nisseä! OMG!
no jaa...
taitaapa olla jo melkein niin että lähes jokaisen taustasta löytyy aina jotain naristavaa josta sitten yleisesti luukutetaan lööpeissä ja kahvipöydissä... Ja jos on niin nuori ettei virheitä ole tehtynä, niin ne tehdään sitten siellä huipulla ja lujaa! Julkkis kun on tämän päivän nuorison toiveammatti! ;D
Se on niin hyvä paisutella toisten törttöilyillä kun omat luurangot ovat visusti kaapissa piilossa :)
Sitä se on vapaa ja tasa-arvoinen hyvinvointi yhteiskunta!
Joku vahvaääninen, se tummiin pukeutunut nauravainen poika, isokokoinen. Tai sitten Ari :)
Itselläni ei ole vielä suosikkia kun ei ole kuullut kaikkien laulua. Arilla on kyllä hyvä lauluääni, hänet toivon ainakin finaaliin.
Luulen ja vähän toivonkin että se pieni Anna voittaa. Se on tosi symppiksen oloinen ja söpö, ja hyvin onnistuessaan laulaa kyllä nuo kaikki muut semifinalistit suohon.
Toivon myös että se jättisuinen muija jolla oli torstaina se farkku-catsuit ei voittais. Siis järkky tapaus.
mutta toivoisin että Ari tai Kristian